Spersonalizowane prezenty na Walentynki, czyli pomysł doskonały!

Mignon McLaughlin mawiała, że „W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic”. Wiedzą o tym wszyscy zakochani, których święto już tuż tuż. Jeśli planujecie celebrować ten wyjątkowy dzień i chcecie przygotować swojej drugiej połówce miły upominek, spieszymy z pomocą i podsuwamy najlepsze pomysły na spersonalizowane prezenty na Walentynki.

Spersonalizowany kubek
Ogrzeje dłonie i serca w długi zimowy wieczór i pobudzi o poranku. Wybierz kubek z zabawnym spersonalizowanym designem dla drugiej osoby, lub zestaw dwojga, aby uprzyjemnić sobie wspólne chwile.

Plakat
Doskonały pomysł na wprowadzenie uczuć do przestrzeni mieszkania. Plakat z miłosnym hasłem przypominać będzie każdego dnia o tym, co najważniejsze. Jeśli jesteście małżeństwem, może skusicie się na specjalny design dla par?

Spersonalizowana koszulka
Nowoczesny romantyczny design i spersonalizowany tekst na koszulce to rewelacyjny pomysł na prezent dla naszej drugiej połówki, albo i nas samych! Wybierzmy zestaw koszulek dla pary i cieszymy się wspólnie radością noszenia <3

Zrób to sam!
Wyjdź z inicjatywą i stwórz własny spersonalizowany prezent dopasowany do pragnień i zainteresowań swojej partnerki lub partnera. Nie musi to być materialna rzecz, a doświadczenie, czy przeżycie, jak zaproszenie do teatru, wytwornej restauracji, albo voucher na spełnienie marzenia. Daj ponieść się wyobraźni i przygotuj coś niepowtarzalnego!

Opublikowano: 29 stycznia 2018
Zespół Neogift.pl