FAQ

Codziennie dokładamy starań, by kupowanie prezentów było dla Ciebie łatwe i przyjemne, a obdarowywanie bliskich – wyjątkowe. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na poszukiwane przez siebie pytanie możesz skontaktować się z nami korzystając z zakładki Kontakt. Chętnie pomożemy, doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Realizacja zamówienia zależy w dużej mierze od rodzaju zamówionego produktu. Dokładamy jednak wszelkich starań, by zamówione przez Ciebie prezenty dotarły w trybie ekspresowym. W przypadku zamówienia wydruków płaskich, takich jak plakaty, plakaty w antyramie, wydruki obramowane, obrazy na płótnie lub naklejki czas realizacji wynosi 2 – 3 dni robocze. W przypadku pozostałych produktów jest to 1-2 dni robocze.

Zamówione przez ciebie prezenty dostarczamy na terenie całej Polski w następujących opcjach:
Dostawa standardowa
Koszt dostawy: 16 zł (gratis dla zamówień powyżej 150 zł)
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Dostawa w sobotę
Koszt dostawy: 39,99 zł
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Dostępna tylko dla wybranych lokalizacji. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami 🙂

Za pobraniem
Koszt dostawy: 30 zł (15 zł dla zamówień powyżej 150 zł)
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Nawet najlepsze prezenty mogą okazać się czasem nietrafione. Z tego powodu gwarantujemy Ci aż 14 dni na zwrot lub wymianę zamówionego prezentu bez podania przyczyny.

Jeśli tylko wymagania techniczne na to pozwalają, to jesteśmy w stanie umieścić dany design na każdym wybranym przez Ciebie produkcie z naszej oferty. By dowiedzieć się, czy jest to możliwe skorzystaj z czatu lub napisz do nas na adres kontakt@neogift.pl.

W NeoGift dbamy o to, by każdy mógł znaleźć wymarzony prezent. Jeśli nie udało Ci się go znaleźć, koniecznie skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci na pewno pomogą Ci wybrać coś odpowiedniego.