Najlepsze pomysły na prezent walentynkowy

O prezent walentynkowy warto zadbać wcześniej, aby na spokojnie przygotować coś, co oczaruje ukochaną osobę. Spersonalizowane gadżety to doskonały pomysł na upominek z okazji Dnia Zakochanych. Sprawdź listę naszych inspiracji i wybierz coś dla swojej drugiej połówki.

Zestaw kubków dla pary

Uszy w kształcie serc, zabawne grafiki i hasła z możliwością personalizacji gwarantują podwójną radość przy codziennej herbacie lub kawie. Zróbcie sobie przyjemność i wybierzcie zestaw kubków dla dwojga.

Kubki2

kubki-para-beckon

Kubek_serce_x2-1

love-kubki

kubki_serca

Zestaw koszulek

Dwie koszulki stanowiące razem idealną całość, stworzone specjalnie dla Was! Wybierz najciekawszy design, dodaj własne imiona i pokażcie światu, że jesteście idealną parą.

dlapary-zolzy

boscy_para

tomek-racia

Bluza dla dwojga

Pomysł na super prezent dla pary z dystansem sprawdzi się doskonale przy wspólnych długich zimowych wieczorach. Jeśli kochacie się nad życie, uwielbiacie wygodne, ciepłe bluzy – ta jest dla Was!

zajebistebluzy

Plakat

Uniwersalny prezent dla drugiej połówki, z którą mieszkamy. Plakat stanowi zbiór zasad, którymi kierujemy się w domu pełnym miłości. Skuteczne wsparcie w trudnych chwilach gwarantowane!

plakat_wtymdomu

Zobacz więcej pomysłów na prezenty walentynkowe tutaj.

Opublikowano: 10 lutego 2017
Zespół Neogift.pl