Dziękujemy za inspirujący weekend! Relacja z targów BAKALIE w Gdańsku

25 i 26 marca w Gdańsku odbyły się po raz dwudziesty BAKALIE, czyli targi designu mody skupiające projektantów wielu sektorów, od ubranek dla dzieci, gadżetów po biżuterię DIY. Mieliśmy okazję być tam z naszymi produktami, spędziliśmy miło i inspirująco czas, poznaliśmy Was bliżej i dowiedzieliśmy się, czego poszukujecie i co podoba się Wam najbardziej, a to już wkrótce zaowocuje małymi zmianami w ofercie NEOGIFT. O nich i szczegółach z BAKALII przeczytacie poniżej. Zapraszamy do lektury!

Targi były podzielone na dwa dni i dwie tematyczne części. Pierwszy dzień targów odbywał się w pięknym Starym Maneżu na terenie Garnizonu i poświęcony był działom: moda, biżuteria, akcesoria, dzieci, pielęgnacja, vintage oraz fundacje. Pojawiliśmy się tam z całym naszym asortymentem.

Na miejscu można było kupić wszystkie produkty NEOGIFT w specjalnych, obniżonych cenach. Swoją premierę miały też na targach dwa rodzaje magnesów, których nie mamy jeszcze w sklepie. Wykonane są z ceramiki i z elastycznego tworzywa, dzięki któremu nie tłuką się i doskonale sprawdzają się w domach z dziećmi.

BAKALIE były naszymi pierwszymi targami i jednocześnie pierwszym bezpośredni kontaktem z ogromnym gronem fanów oraz osób, które dopiero nas poznały i zainteresowały się produktami NEOGIFT. Sprawiło nam wiele radości, gdy z zaciekawieniem oglądaliście nasze projekty i pytaliście o naszą działalność. Chętnie pomagaliśmy w personalizowaniu i modyfikowaniu prezentów. 

Bardzo się cieszymy, bo nasz pierwszy udział w targach był niezwykle udany. A już wkrótce, 22 i 23 kwietnia pojawimy się na Targach Rzeczy Ładnych w Warszawie, na które serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o TARGACH RZECZY ŁADNYCH: https://www.facebook.com/events/1840490826211939/

Opublikowano: 30 marca 2017
Zespół Neogift.pl