5 najlepszych pomysłów na świąteczne prezenty dla bliskich

Nie musisz wydawać kilkuset złotych na biżuterię czy drogie gadżety, aby pokazać w święta bliskim, jak wiele dla Ciebie znaczą. Stwórz coś sam i włóż w to serce, lub podaruj im spersonalizowany prezent, dzięki któremu poczują się wyjątkowo. Jeśli szukasz inspiracji, przychodzimy z pomocą! Sprawdź nasze zestawienie najlepszych pomysłów na prezenty świąteczne dla bliskich

Łakocie

Ciekawą alternatywą dla słodyczy, popularnych w ramach prezentów, są własnoręcznie przygotowane łakocie. Mogą to być pięknie udekorowane pierniczki w świątecznych kształtach, zdrowe ciasteczka, lub ładnie zapakowane orzechy. Dołącz etykietkę z wymyśloną oryginalną nazwą odnoszącą się do osób, do których powędruje podarunek, a z pewnością oczarujesz najbliższych.

6698993_sugar-cookies-christmas-xmas.new

Świeczka

Możesz kupić gotowy wosk, najlepiej sojowy, który w przeciwieństwie do parafinowego jest przyjazny ciału oraz środowisku, lub wykorzystać resztki z niewykorzystanych świeczek. Wystarczy, że roztopisz wosk nad kąpielą wodną, dodasz ulubione olejki eteryczne i zalejesz szklankę, słoik, lub plastikowe pudełko z knotem w środku. Wybierając plastikowe opakowanie, po ostygnięciu wosku, musisz je zdjąć, dzięki czemu uzyskasz wolnostojącą świecę. Aby było łatwiej zamontować knot, najpierw przyklej go odrobiną roztopionego wosku to podłoża naczynka, a jego koniec zamontuj na np. patyczku, lub kredce, którą położysz na górze opakowania. Ważne, aby knocik był w pionie do czasu całkowitego wystygnięcia. Możesz dodatkowo wrzucić do wosku dodatki dekoracyjne, jak np. ziarna kawy, anyż, goździki, czy połamane laski cynamonu.

ddf6fa80328b864bc91feff7af2edbb3 (1)

Herbata

Udaj się do dobrej herbaciarni i wybierz ciekawą mieszankę herbat. Kup papierowe mini torebeczki do parzenia i przygotuj własnoręcznie zawieszki z zabawnymi, kreatywnymi, rozgrzewającymi, albo motywującymi tekstami. Napełnij torebki i zapakuj je do ładnego pudełka. To dokonały pomysł na prezent na zimne zimowe dni.

7ec6f05dfcfc1454c7fc3ac01cff9e9e (1)

Voucher na spełnienie życzenia

Przygotuj na kartoniku voucher, dający możliwość realizacji marzenia. Możesz sam zaproponować listę pomysłów, lub zostawić wolne miejsce na inną propozycję. Dołącz instrukcję realizacji vouchera, która może wyglądać np. tak:

„Voucher na jedno marzenie

Jak go wykorzystać?

Zakreśl, jedno z poniższych życzeń, lub napisz własne i oddaj voucher osobie, od której go dostałeś. Czekaj na spełnienie marzenia!”.

Jakie życzenia można zaproponować? Śniadanie do łóżka, masaż, poświęcenie całego dnia tylko dla tej osoby, zaśpiewanie piosenki, wspólne stworzenie czegoś kreatywnego lub szalonego. Limitem jest tylko Twoja wyobraźnia 🙂

paper_craft_hires

Spersonalizowany prezent

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby stworzyć prezent własnymi rękami, zleć to innym! Wybierz prezent spośród bogatej oferty produktów, przygotowanych specjalnie do nadania im wyjątkowego charakteru. Może to być plakat, kubek, który rozgrzej z zimny wieczór, czy koszulka, która wprowadzi w dobry nastrój i przypomni o beztroskim świątecznym czasie. Do każdego z tych produktów, możesz dodać własny tekst, odnoszący się do osoby obdarowywanej, dzięki czemu, masz pewność, że upominek będzie idealnie dopasowany. Znajdź najciekawsze prezenty świąteczne dla najbliższych na naszej stronie, polecamy szczególnie kategorie „święta” oraz „mikołajki”. Możesz też dopasować prezent do konkretnej osoby np. mamy, taty, dziadka, babci, teściowej, przyjaciela. Pamiętaj, że każdy prezent powinien być wyjątkowy, tak jak nasi bliscy 🙂

wianek_plakat

Opublikowano: 20 listopada 2017
Zespół Neogift.pl