13 polecanych prezentów dla dziadków na Dzień Babci i Dzień Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy kolejno Dzień Babci i Dzień Dziadka. To doskonała okazja, aby przypomnieć sobie, o najstarszych członkach naszych rodzin, którzy wychowywali i rozpieszczali nas, gdy byliśmy mali oraz dawali nam wsparcie w trudnych chwilach. Przygotuj w tym roku dziadkom wyjątkowy spersonalizowany prezent, dzięki któremu poczują się docenieni i wzruszeni. Sprawdź, poniższą listę 13 polecanych prezentów dla babci i dziadka i wybierz coś dla swoich bliskich!

Prezenty dla babci i dziadka:

Plakat obramowany „W tym domu”

Plakat w ramie przypominający o panujących zasadach w domu, którą główną i najsilniejszą jest miłość, wzrastająca na bazie codziennych dobrych słów, gestów i pozytywnych emocji. Plakat ten jest idealnym prezentem dla wspólnie mieszkających dziadków. Dzięki niemu, przypominać będą sobie wszystkie miłe spędzone wspólnie chwile oraz wspierać będą siebie do dalszego rozwoju swoich uczuć.

Cena: od 69,99 zł

w-tym-domu_rama

 

Zestaw kubków dla dziadków

Kubki dla dziadków z uszami w kształcie serca są nie tylko wyjątkowo wygodne i poręczne, ale przede wszystkim dzięki swojemu spersonalizowanemu designowi przypominają o tym, jak wiele znaczą dla swoich wnuczków. Zestaw kubków dla babci i dziadka będzie idealnym rozwiązaniem na prezent z okazji ich świąt. Przy zakupie podaj imiona dziadków i oczaruj ich indywidualnym upominkiem.

Cena: 69.99 zł

cudowni-zestaw

Wydruk w antyramie „Najukochańsi dziadkowie”

Zabawny design z hasłem „W tym domu mieszkają najukochańsi dziadkowie na świecie” codziennie będzie przypominał dziadkom o tym, jak bardzo są kochani przez swoje dzieci i wnuczków. To dokonały pomysł na upominek dla wszystkich kochających dziadków.

Cena: od 49.99 zł 

wydruk-antyrama

Prezenty dla babci:

Obraz na płótnie „Najlepsze mamy zostają babciami”

Obraz na płótnie z hasłem „Najlepsze mamy zostają babciami” z piękną grafiką oczaruje każdą babcię i przypomni o tym, jaką jest wspaniałą matką. Obraz wniesie powiem nowoczesności do tradycyjnego mieszkania starszej osoby i jednocześnie doskonale wpasuje się w klimat nowoczesnej przestrzeni.

Cena: od 69,99 zł

najlepsze_canvas

Plakat obramowany „W tej kuchni rządzi babcia”

Spersonalizowany plakat obramowany z tekstem „W tej kuchni rządzi babcia Tereska„, umożliwiający zamieszczenie dowolnego imienia, oczarowuje designem i zabawnym wydźwiękiem. Polecany jest babciom, miłośniczkom sztuki kulinarnej do zawieszenia w kuchni, aby każdy gość i domownik wiedział, kto w niej króluje.

Cena: od 69.99 zł

babcia_plakat

T-shirt „Fajna babeczka”

Spersonalizowany t-shirt z hasłem „Julka fajna babeczka”, pozwalający na wybór imienia, polecany jest wszystkim babciom o ponadprzeciętnym dystansie i poczuciem humoru. Koszulka będzie przypomina o tym, że babcia jest wciąż fajną i atrakcyjną kobietą. Ciepłe różowe i czerwone kolory designu doskonale współgrają z bielą t-shirtu, który świetnie sprawdzi się na co dzień, jak i letnie wyjścia na spacer.

Cena: od 59,99 zł

koszulka-babeczka

Kubek „Cudowna babcia”

Kubek ze spersonalizowanym designem „Cudowna Babcia Basia„. Możliwość wyboru kształtu ucha i imienia sprawia, że kubek staje się indywidualnym, dedykowanym prezentem. Motyw z sercem dodaje ciepłego, serdecznego tonu produktowi. Korzystanie z niego daje wiele radości i przypomina babciom, że są wciąż są kochane.

Cena: od 39,99 zł

cudowna_klasyczny

Deska do krojenia „Od babci nigdy ie wyjdziesz głodny”

Szklana deska ze spersonalizowanym designem „Od babci Helenki nigdy nie wyjdziesz głodny” w żartobliwy sposób przedstawia troskę babć o pełne brzuszki swoich wnuczków. Szklana deska jest nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna. Polecana jest wszystkim babciom uwielbiającym gotowanie.

Cena: 69,99 zł

glodny-deska

Prezenty dla dziadka:

Plakat obramowany „Dziadek to osoba…”

Plakat z pięknym designem i zabawnym hasłem sprawi radość każdemu dziadkowi. Po jego podarowaniu nie obędzie się bez wielkich uścisków na miarę misia z plakatu. Przekonaj się sam!

Cena: od 69,99 zł

plakat_onT-shirt „Dziadek łowi największe ryby”

Spersonalizowana koszulka sprawi ogromną radość wszystkim dziadkom, zapalonym miłośnikom wędkarstwa. Wzbudzi też szacunek wśród kolegów rybaków.

Cena: 59.99 zł

dziadek-ryby

Deska „Dziadek na master chefa”

Szklana deska z nowoczesnym designem i spersonalizowanym hasłem „Dziadek Janek na master chefa” to idealny pomysł na upominek dla miłośników gotowania. Przy zakupie podaj imię dziadka i podaruj mu wyjątkowy prezent.

Cena: 69,99 zł

deska_dziadko

Kubek „Nie bój się, dziadek tu jest”

Twój dziadek jest dla Ciebie Supermanem? Podaruj mu spersonalizowany kubek z jego imieniem i oczaruj go wyjątkowym designem. Wybierz kubek standardowy lub większy, jeśli dziadek lubi długo sączyć ulubioną herbatę lub kawę.

Cena: od 39.99 zł

194_PER_nie-bój-się_KD-2

Obraz na płótnie „Ten dziadek jest do przytulania”

Uwielbiasz przytulać się do dziadka? Podaruj mu spersonalizowany plakat z jego imieniem i hasłem „Ten dziadek Michał jest do przytulania”. Obraz będzie przypominał dziadkowi, jak bardzo jest kochany przez wnuczków, dzięki czemu z niecierpliwością będzie oczekiwał ich kolejnych wizyt pełnych miłości.

Cena: od 69.99 zł

46_PER_ten-dziadek-jest-do-przytulania_ON-3

Opublikowano: 2 stycznia 2017
Zespół Neogift.pl